درباره مهر مادری

مرکز توانبخشی مهر مادری با کسب مجوز های رسمی از سازمان بهزیستی، چندین سال است که آغاز به کار نموده است. مرکز توانبخشی مهر مادری با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه خدمات در تمامی زمینه های پرستاری و پزشکی می باشد.

ما همواره با کسب آگاهی از آخرین روش های پرستاری برای سالمندان، کودکان، و بیماران تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بتوانیم بهترین مشاوره ها و خدمات را به افتخار به شما عزیزان ارائه دهیم.
مهمترین هدف ما همیشه نجات جان انسان ها و کمک به بهبود زندگی پرمشغله و پر دغدغه مردم ایران است.
با توجه به اهمیت و حساسیت خاص قشر سالمند، کودکان و بیماران، مرکز توانبخشی مهر مادری سعی کرده تا با غربالگری، گزینش، آموزش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده در این زمینه را گرد هم آورد. نقطه تمایز ما تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه و مهم‌تر از آن عشق به سالمندان و کودکان، این سرمایه‌های گرانبهای زندگی است.
خدمات ما علاوه بر اعزام مراقب سالمند به منزل و پرستار و مراقب کودک در منزل، شامل خدمات پرستاری از بیمار و نیز اعزام بهیار، ماما، فیزیوتراپ، ماساژور پرستار و همچنین پزشک متخصص (پزشک خانواده) جهت انجام کلیه امور درمانی مثل تزریقات در منزل، پانسمان، فیزیوتراپی، نوار قلب، سرم تراپی و ماساژ و مشاور و راونشناس در محیط آرام و شرایط کم استرس‌تر منزل شما عزیزان نیز می‌باشد.

مرکز توانبخشی مهر مادری
کلیات خدمات مهر مادری
فهرست
Call Now Button