اجاره دستگاه اکسیژن ساز با قیمت مناسب از جمله خدمات مرکز توانبخشی مهر مادری است.

اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی

اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتر در دقیقه تولید و عرضه می گردد (منظور از ۳ یا ۵ لیتر در دقیقه، ماکزیمم حجم و فلوی تولیدی دستگاه اکسیژن ساز می باشد.) که اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت سیستم پیوسته یا Continuous تولید می کنند.

با توجه به اینکه اکثر اکسیژن سازهای خانگی چرخ دارند جابجایی آنها از اتاقی به اتاق دیگر به راحتی امکان پذیر می باشد. همچنین بیماران می توانند با استفاده از سوند اکسیژن های بلند به راحتی در منزل تحرک داشته باشند. همچنین مراقب سالمند با استفاده از آن به راحتی می تواند در نگهداری از سالمند از این دستگاه استفاده نماید بنابراین دیگر مشکل جابه جایی نخواهند داشت. در این صورت هم سالمند راحت تر خواهد بود و هم مراقب سالمند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز قابل حمل یا به اصطلاح اکسیژن ساز پرتابل

اکسیژن ساز قابل حمل یا به اصطلاح اکسیژن ساز پرتابل نوع دیگری از اکسیژن سازها است که جهت استفاده بیماران در بیرون از منزل در ظرفیت های ۲ و ۳ و ۵ لیتر در دقیقه تولید و عرضه می گردند که اکثراً اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت سیستم Impuls تولید می کنند.

در این سیستم از سنسورهای فشار بسیار حساس داخل دستگاه استفاده شده است که دم و بازدم بیمار را تشخیص داده و در هنگام دم اکسیژن را خارج و در هنگام بازدم آن را قطع می نماید این تکنیک موجب صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه می گردد.

تفاوت این نوع اکسیژن ساز با نوع خانگی آن در اندازه و وزن دستگاه و نیز مجهز بودن به باتری شارژی داخلی می باشد در صورت متصل بودن به برق ۲۲۰ ولت شهری و یا ۱۲ ولت فندکی اتومبیل باتری شارژی داخل دستگاه شارژ می شود تا در مواقع مورد نیاز ، برق دستگاه را تامین نماید.

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز

مهر مادری مفتخر است به اجاره این دستگاه ها با منطقی ترین و بهترین قیمت. برای اطلاع از شرایط اجاره و قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز با ما تماس بگیرید.

فهرست
Call Now Button