مرکز توانبخشی مهر مادری برای تکمیل خدمات خود با توجه به شیوع و همه گیری بیماری کرونا و نیاز شدید به دستگاه اکسیژن ساز و بای پپ اقدام به اجاره دستگاه بای پپ و اکسیژن ساز نموده است.

موارد استفاده از دستگاه بای پپ:

دستگاه بای پپ برای استفاده برای افرادی می باشد که با انسدادی خواب او اس ای می شود، که خیلی کم از یک خواب خوب بهره مند می شوند.

همان گونه که واضح است عضلات در پشت گلو استراحت میکند و باعث عمل تنگی راه تنفسی و یا مسدود سازی آن میشود که منجر به خرناس در خواب میشود و وقفه هایی که در این عمل انجام میشود را آپنه می نامند.

تکرر این این کار باعث نارسایی اکسیژن به مغز انسان میشود و بدن را به سرفه و یا خفگی و یا گاز گرفتن برای شروع مجدد چرخه تنفسی می شود.

طبق آمار نشان دهنده از متخصصان، فرد ممکن است برای ادامه خواب بیدار شود و تنفس طبیعی خود را به درجه نرمال برساند و دوباره به حالت خواب بازگردد. دستگاه های مثبت دو طرفه تنفسی یا دستگاه های بای پپ میتواند به طور یک روند متدوام موثر حاضر شود و این چرخه خواب نامنظم را به صورت منظم در بیاورد.

اجاره دستگاه بای پپ با قیمت مناسب

اجاره دستگاه بای پپ با قیمت مناسب

غالباً مراقب سالمند و مراقب کودک استفاده از این دستگاه را برای رفع نارسایی های تنفسی، حفظ آرامش و رفع مشکلات خواب سالمند و گاهاً کودکان استفاده می کنند.

فواید استفاده از دستگاه های بای پپ:

۱-تنفس های متداوم و بدون مشکل
۲-تنظیم چرخه خواب با دم و باز دم درست بدون توقف
۳-قطع صد در صد خرناس های متداوم موقع خواب که از مسدود شدن راه دم و باز دم حاصل می شود.
۴-احساس لذت و نشاط هنگام بیداری بعد از خواب
۵-خوابی آسوده و بدون بیدار شدن و آزار های ناشی از آپنه

اگرچه خیلی از افراد با سی پی ای پی آشنا هستند و درمان بای پپ کمتر شناخته شده، در صنعت پزشکی و تجهیزات آن هر دو مدل دستگاه ها دارای یک واحد قابل برنامه ریزی استکه هوایی فشرده، ماسک ها، پوشش سر که به صورت و لوله متصل می شوند تا زمانی که ماسک و دستگاه را به هم متصل کنند.

دستگاه بای پپ هوا را دو فشار متفاوت به بیمار منتقل می کند که این انتقال هوای پر فشار با استفاده از ماسک و لوله به بیمار انجام می پذیرد. الگوهای تنفسی بیمار بعد از چند از به صورت خودکار تنظیم می شود.

فهرست
Call Now Button